[S] Koła 18' Alu BMW M Pakiet 135 Double Spoke Oryginalne

Ogłoszenia związane wyłącznie z tuningiem lub BMW
Regulamin działu
Podajemy obowiązkowo cenę. Jeśli coś z ogłoszenia cię interesuje możesz pytać - komentarze nic nie wnoszące nagradzane są ostrzeżeniem.

Ogłoszenia bez ceny, nie na temat, lub powtarzające się, będą usuwane automatycznie bez powiadomienia.

[S] Koła 18' Alu BMW M Pakiet 135 Double Spoke Oryginalne

Postprzez spowiednik » 24 paź 2018, o 05:58

W cenie komplet 4 felg i 3 opony zimowe. 1 oponę należy dokupić - moja posiada uszkodzenie (dziura po małęj , grubej śrubce) i została zapiankowana, uważam, że nie nadaje się do naprawy). Felgi zakupiłem 4 lata temu od znajomego i użytkowałem bez żadnych problemów. Felgi były wcześniej kupione wraz z samochodem w salonie - ich historia jest znana. Sprzedaję, gdyż sprzedałem samochód.

Felgi to oryginalne Mpakietowe felgi BMW ( nie jest to zamiennik czy podróbka). Są idealnie proste, nie są powypadkowe, nie są naprawiane lub spawane. Felgi są zdjęte z opon, można je dokładnie obejrzeć oraz przed zakupem wyważyć w którymś z pobliskich zakładów w celu sprawdzenia.

Opony posiadają bieżnik 5-6 mm. Felgi nie mają uszkodzeń mechanicznych, posiadają gdzieniegdzie delikatne odpryski lub rysy na przy rantach. Jedna felga posiada odprysk lakieru przy gnieździe śruby.
Aby były jak nowe należy dać do piaskowania i na proszkowanie.
Jednak bez problemów można również użytkować w obecnym stanie.

Opony Continental Winter Contact 235/40/ R18

Felgi dedykowane do BMW E60/E61.

18 cali, szerokość 8 cali, 8JX18, ET:20, śruby 5x120.

Informacje o felgach z BMW Store wraz z dedykowanymi modelami :
https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/prod ... cor-silber

https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diag ... 750#part02

Cena do delikatnej negocjacji. Preferowany odbiór osobisty wraz ze sprawdzeniem w Łodzi i okolicach.

Telefon 602 sto siedemdziesiąt pięć 702
Cena : 2150 zł do delikatnej negocjacji.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
spowiednik
Nowy na forum