E46 zakuty 2jz + PT7675 1060km 1060 Nm

Projekty zakończone jak i w trakcie. Tylko poważne modyfikacje.
ODPOWIEDZ
kamil7s
Turbo-Team
Posty: 543
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 15:59
Imię: Kamil
lokalizacja: Nams

Re: E46 2jz+BW300sx on board by Leo

Post autor: kamil7s »

Jeszcze nie skończone, więc nie można za bardzo nic powiedzieć, z drugiej strony polecam oceniać modyfikacje mechaniczne, takie forum.
E30 325
atom1
Forumowicz
Posty: 569
Rejestracja: 26 gru 2013, o 09:55
Imię: Karol
lokalizacja: Podlasie

Re: E46 2jz+BW300sx on board by Leo

Post autor: atom1 »

dobry rzeznik bedzie, zawsze cos innego niz gleba stensy i spasy..

najlepiej jakby zostala oem look z silnikiem petarda (tak lubie najbardziej), ale jak widze z jaka dbałością idą mody to jestem spokojny o koncowy efekt :clap:
Awatar użytkownika
Przemek328
User
Posty: 104
Rejestracja: 5 sty 2012, o 16:53
Imię: Przemek
lokalizacja: Legionowo

Re: E46 2jz+BW300sx on board by Leo

Post autor: Przemek328 »

Spokojnie... powoli się zmienia w japońca :tongue:
caserwis
Turbo-Team
Posty: 664
Rejestracja: 13 lut 2013, o 11:13
Imię: Wojtek
lokalizacja: Jarosław

Re: E46 2jz+BW300sx on board by Leo

Post autor: caserwis »

kamil7s pisze:Jeszcze nie skończone, więc nie można za bardzo nic powiedzieć, z drugiej strony polecam oceniać modyfikacje mechaniczne, takie forum.
No tak racja ale co tu oceniać jak forum o turboBMW a motorownia z Toytoja.
Kibicowałem jak modził z m54 i szedł gdzie nikt jeszcze nie próbował a teraz jak jest JZ to już miema zadnej nowinki ani ciekawostki robi się choinka.
kamil7s
Turbo-Team
Posty: 543
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 15:59
Imię: Kamil
lokalizacja: Nams

Re: E46 2jz+BW300sx on board by Leo

Post autor: kamil7s »

Myśle że po prostu m54 miał już kres modyfikacji, bo jesli dobrze pamietam to 1.5bar z 3.0l powinno dac 600-700KM, na lepsze wałki wyższe obroty to zaraz by sie pompa pewnie ukręciła, hydropopychacze porozpadały i wiele innych które mi na tą chwile nie przychodzą na myśl. Chce isć grubo to niech idzie, byleby tych filmików więcej nagrywał bo sam tekst i zdjęcia hehe, a i ważne że auto to jeszcze bmw :P Zresztą jakby był hajs to sam bym 2jz wrzucił a nie m50 modził
E30 325
selvador
User
Posty: 26
Rejestracja: 30 sty 2014, o 23:26
Imię: Bartek
lokalizacja: Limanowa

Re: E46 2jz+BW300sx on board by Leo

Post autor: selvador »

To "coś" to nadal BMW i kibicuje bo w końcu ciekawy stance z czyms innym niz mitycznym, przezaje****biscie mocnym M52b28NA :))
Fendresy powalają :pasuje:
caserwis
Turbo-Team
Posty: 664
Rejestracja: 13 lut 2013, o 11:13
Imię: Wojtek
lokalizacja: Jarosław

Re: E46 2jz+BW300sx on board by Leo

Post autor: caserwis »

Moczył bym gacie z podniety jak by zamiast jz zapakował s38 i wtedy modził tam do dopiero maożna iść grubo.
farmer91
Turbo-Team
Posty: 357
Rejestracja: 23 lis 2014, o 23:22
Imię: Paweł
lokalizacja: WLKP

Re: E46 2jz+BW300sx on board by Leo

Post autor: farmer91 »

Mówisz jakby s38 i graty do tego były dostępne na każdym szrocie.
Awatar użytkownika
leo
Turbo-Team
Posty: 931
Rejestracja: 11 paź 2012, o 22:07
Imię: Adam
lokalizacja: Wrocław

Re: E46 2jz+BW300sx on board by Leo

Post autor: leo »

Wojtek mam wrażenie że płaczesz ze smutku i wylewasz tu swoje smutki i żale. Myślę że nei od tego jest to forum i spokojnie znajdziesz do tego jakieś sensowny FP na FB gdzie można sobie trochę popłakać, powyzywać itd ;)

Z m54 historia się skończyła.... może jeszcze kiedyś zbuduje coś podobne póki co jest 2jz i jak narazie jeste zajarany... A co do wizualnych aspektów samochodu... jest takie jakie chce żeby było czy się to komuś podoba czy nie ;)

S38 powiadasz.... ja bym się zmoczył w gazie jak byś mi takie sprezentował do turbienia i przy okazji załatwił niezbędne graty ;)
BMWexpert Motorsport
Awatar użytkownika
KonradGT
Forumowicz
Posty: 827
Rejestracja: 27 lut 2012, o 09:49
Imię: Konrad
lokalizacja: Warszawa

Re: E46 2jz+BW300sx on board by Leo

Post autor: KonradGT »

2JZ na propsie ale te poszerzenia to dwa razy sprawdziłem bo myślałem że mi się śniło :kwasny:

Jak szpera 45% zachowuje się na ciasnych winklach gdzie nie chce isc bokiem tylko szybko pojechać?
geather
Turbo-Team
Posty: 104
Rejestracja: 9 lut 2014, o 09:56
Imię: Marcin
lokalizacja: Krasnik

Re: E46 2jz+BW300sx on board by Leo

Post autor: geather »

leo pisze:Wojtek mam wrażenie że płaczesz ze smutku i wylewasz tu swoje smutki i żale. Myślę że nei od tego jest to forum i spokojnie znajdziesz do tego jakieś sensowny FP na . gdzie można sobie trochę popłakać, powyzywać itd ;)
Jakie smutki i żale, ktoś wyraził swoją opinię i tyle, a tu zaraz ze wyzywa, płacze itp. Jak dla mnie też średnio się podobają takie poszerzenia w tym wozie i uważam że to wieś w takim projekcie takie coś ale każdy ma swój gust i tyle. Nie neguje całego projektu bo jest profi ale każdy ma inne zdanie i czasem trzeba umieć przyjąć trochę krytyki.

Powoli to forum zaczyna służyć do lansowania się pewnej grupy osób i reklamowania siebie a nie do tego do czego powinno służyć forum. Sam ostatnio prosiłem o poradę na temat podłączenia deta i nikt nie odpisał a myślę że dużo osób zna odpowiedź na moje pytanie. ( aby jedna dobra duszyka mi na pw pomogła za co dziękuję). Taka solidarność itp a jak trzeba coś komuś to radz sobie sam, za darmo nie pomoge. Zeby brać też trzeba dawać. Trochę wstyd Paniowie.

Mimo wszystko kibicuję projektowi.
Awatar użytkownika
leo
Turbo-Team
Posty: 931
Rejestracja: 11 paź 2012, o 22:07
Imię: Adam
lokalizacja: Wrocław

Re: E46 2jz+BW300sx on board by Leo

Post autor: leo »

Krytyka? Akurat dystans do tego co robie mam bardzo duzy i nie chodzi mi o to że komuś się nie podobo bo oczywiście ma do tego prawo ale chodzi mi o sposób tego wyrażania... Może i wies, agro, nie wiem remiza nazywaj to jak chcesz ale pewne rzeczy wypadalo by zatrzymać dla siebie bo zaraz zrobimy z forum gówno burze gdzie każdy będzie rzucał mięsem i nic sensownego z tego nie wyniknie. Nie podoba się... a pewnie ma prawo. Gdyby wszystkim się podobało to samo to wszyscy mięli byśmy e36 z m50 turbo w tym samym kolorze i na takim samym kole. Jednak dzieki temu że jest różnorodność można coś ocenić na + bądź - :piwo: nie mam na prawdę o nic spiny, projekt ralizuje według własnego pomysłu i od samego początku jest kontrowersyjny i taki pozostanie do końca ;)

Co do pomocy, to akurat wielu osobą pomogłem jak i od wielu dostałem pomoc także z tym proszę celować w kogoś innego- nie we mnie. Nie robię też sobie żadnej reklamy po prostu działam sobie wieczorami w garażu a co ciekawsze pokazuje na forum. Nikt nikogo do oglądania nie zmusza, a jeśli admin/mod uzna że nie pasuje od tematyki forum to usunie a ja płakał przecież nie będę :)

:piwo:
BMWexpert Motorsport
Awatar użytkownika
KonradGT
Forumowicz
Posty: 827
Rejestracja: 27 lut 2012, o 09:49
Imię: Konrad
lokalizacja: Warszawa

Re: E46 2jz+BW300sx on board by Leo

Post autor: KonradGT »

Mogłeś odpowiedzieć na sensowne pytanie jakie zadałem zamiast pisać esej o remizie :tongue:
Awatar użytkownika
Pan. B
Forumowicz
Posty: 409
Rejestracja: 20 sie 2012, o 22:46
Imię: Marcin
lokalizacja: Biały Kościół

Re: E46 2jz+BW300sx on board by Leo

Post autor: Pan. B »

Mam pytanie Leo. Mocno racingowe...
Jak Ci się spisują panele podłogowe w garażu? :P
Pytam całkiem serio.
Co do auta to podoba mi się schludna praca.
O wyglądzie samego e46 nic nie napisze bo stance to nie móje klimat.
Awatar użytkownika
leo
Turbo-Team
Posty: 931
Rejestracja: 11 paź 2012, o 22:07
Imię: Adam
lokalizacja: Wrocław

Re: E46 2jz+BW300sx on board by Leo

Post autor: leo »

Haha sory Konrad zapędziłem się.... generalnie nie odczuwam zeby dupa mnie wyprzedzała nawet jak na wyjściach z zakrętu zaczynałem wstawiać także myślę że te 45% to jest już takie max do jeszcze normalnej jazdy. Serek miał chyba 75% z tego co pamiętam i auto się już niezbyt chciało słuchać :)

Co do paneli to historia mojego garażu jest dość prosta: kupiłem dom gdzie z garażu 2 stanowiskowego było zrobione mieszkanie kawalerka w któym mieszkała ciotka właścicieli.... ja oczywiście chciałem przywrócić to do stanu uzytkowego dla mnie więc wywaliliśmy okno, podnieśliśmy teren (kosteczka) wjechała brama i mam garaż na panelach :) w miejscu gdzie była kuchnia mam stanowisko do pracy a kibelka nie ruszałem (mam za ścianą). Panele spoko ale jak zostaje coś mokrego i poleży 2-3 dni to się zaczynają podnosić narożniki więc średnio widzę ich dłuższy żywot ;)

ps. tutaj też nie będzie żadnych stensów i spasów ;)
BMWexpert Motorsport
ODPOWIEDZ