E46 coupe m52tub25 turbo o czym jeszcze zapomnialem

Projekty zakończone jak i w trakcie. Tylko poważne modyfikacje.
ODPOWIEDZ
Smorek8
Nowy na forum
Posty: 1
Rejestracja: 4 gru 2022, o 23:15
Imię: Dominik
lokalizacja: Piekielnik

E46 coupe m52tub25 turbo o czym jeszcze zapomnialem

Post autor: Smorek8 »

Siema ogarnijcie czy zrobilem wszystko git czy czegoś zapomnialem bo mi sie wydaje caly czas ze cos zapomnialem.

Panewki nominał
Wał nominał po pierwszym polerowaniu
Blok 80tyś przebiegu wychonowany
Zawory oryginalny wymiar tytanowe
Odprężony przekładką CR 8,5:1 2mm + 2 uszczelki victor reinz
Pierscienie npr
Blok planowany pierwszy raz była czapka ściągana pan mi powiedział ze wodnym mogłem przejechac pare razy i bylby jak nowy 😂
Szpilki m12
Rozrząd nowy seria nie wymaga wymiany na mocniejszy
Westgate 35/38 max 1.2bar
Turbo t04e hybryda cały opis w linku jakoś nie mogłem jej zaufać wiec oddalem do sprawdzenia i jest gitara to bedzie git na chwile chociaz xd https://www.maxpeedingrods.nl/products/ ... nlet-oilet
Wtryski siemens deka 630cc nowe
Kolektor żeliwny na dolny montaż przerobiony flanszami na górny
Nowa pompa oleju m52 podniesiona wydajność na obrotach jałowych z 0,3 bara na 0,8
Intercooler- 21*7*2.5 fmic zniesie 1bar myśle dobrze

Wydech
downpipe 2.75 strumienica na środku i końcowy tłumik turboworks i przepustnica na przycisk przed końcowym
Silikony obejmy itd fmic
Kolektor ssący seria narazie zobaczymy ile zmieści powietrza
Termostat z 2.5 tds diesla przy 80 stopniach sie otwiera i chłodnica z wiatrakiem z omegi 2.5tds
Nie wiem jaki regulator cisnienia paliwa ani jaką listwe moze seryjna listwa by moga zostac

Buda
z przodu caly nowy zawias z meyle hd i poli czerwone gdzie się da
Wzmocnienie wózka musk tylko nie wiem czy spawac to odrazu czy zostawic bo jest podloga bez zadnej skazy co 2 lata konserwowana
Dyfer spaw zobaczymy ile wytrzyma
Heble jakies z insigni cos slyszalem 4tłok że pasuje ale nie wiem podpowiedzcie mi

Piszcie o czym zapomnialem czy będzie git wszystko
I sory ze tak nie po kolei ale pisalem w notatniku jak mi czesci przychodzily albo mnie cos olśniło 😂😂
Docelowo chciałbym 1bar doładowania myśle że wytrzyma troche katowania


PS. Chcialbym zostac na ms42 i mam goscia który to wystroi jesli sobie z tym poradzi to bedxie git czy wyjebac jeszcze elektryke.
ODPOWIEDZ