BMW E30 325e --> 345it

Projekty zakończone jak i w trakcie. Tylko poważne modyfikacje.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
slawo
Turbo-Team
Posty: 81
Rejestracja: 30 paź 2009, o 17:39
Imię: Slawo
lokalizacja: Wałcz / Londyn

Re: BMW E30 325e --> 345it

Post autor: slawo »

po dlugiej nieobecnosci kilka slow ;)

mialem dac sobie spokuj z opisywaniem moich przogod, ale dzis cisnienie mi skoczylo na maxa!
mistrz skladajacy silnik poprostu go spierd...
okazalo sie za Pan "profesjonalny swaper" luk325 mgarage ( http://www.mgarage.pl" onclick="window.open(this.href);return false;) zalozyl 2 krzywe zawory,czego sie wypiera i winy nie widzi, na 3 cylindrze brak jest kompresji
cala historia pod tytulem "jak pol roku czekalem na ato ktore nadal nie chodzi" wraz z rozmowami wyladuje tu wkrotce oraz na innym forach aby ostrzec innych przed partaczami!

tak w skrocie:

- umowa byla ze auto mialo byc gotowe na swieta bozego narodzenia
- mialo byc duzo zdjec
- przez opoznienie kilku miesieczne oraz brak relacji i zdjec stracilem sponsora
- spierd... smarowanie turbiny o czym pisalem wczesniej
- zalozone 2 krzywe zawory na 3 cylindrze
- przewody wodne poprowadzone tak do nagrzewnicy ze auta nie dalo sie odpowietrzyc
- brak oslony miski, a zalezalo mi na tym poniewaz auto jets bardzo niskie
- zalozone 4 zegary - koszt podlaczenia zegarokow 400zl haha
- brak kontaktu przez kilka dni, konkakt natychmiastowy gdy grozilem zabraniem auta
- po wyjeciu mojego silnika, zostal on sprzedany Marcinowi z tego forum , brakowalo nagle kilku rzeczy!!!!! do tej pory brak mojej chlodnicy!!! pojechala sobie do kogos innego

to tak w skrocie
odebralm auto bo juz mialem dosc!
1/4 mili z BMW jest jak łowienie ryb z dziwką...jest fajnie,ale nie po to ją masz!

- bmw e30 335 turbo - stage 1- 0.6 bara ,tune up by Maleckis
Awatar użytkownika
korona
Administrator
Posty: 1978
Rejestracja: 23 paź 2009, o 07:33
Imię: Adam
lokalizacja: [SRB]

Re: BMW E30 325e --> 345it

Post autor: korona »

Nad terminami i robotą jako całością się nie wypowiem, poza zaworami - jak można złożyć silnik z krzywym zaworem, przecież to gołym okiem widać że coś jest nie tak, nawet przy minimalnym skrzywieniu. Nie wspominając o tym że zawory powinny byś dotarte a wtedy było by widać uszkodzenie po kilku obrotach zaworu w gnieździe.
www.turboBMW.pl
jendrek e-30
User
Posty: 54
Rejestracja: 25 paź 2009, o 16:34
Imię: Andrzej
lokalizacja: Ożarów Maz

Re: BMW E30 325e --> 345it

Post autor: jendrek e-30 »

Slawo odezwij się to ci pomogę nie ma problemu, a na marginesie szklaneczki korona działają świetnie. Uwielbiam m30 i bardzo chętnie bym się zajął tym autem, jestem w nowym miejscu niedługo wsadzę fotki nowego warsztatu jest naprawdę nieźle, naprawdę jak szukasz pomocy w sprawie m30 + turbo to zapraszam.



POZDRO :ph34r:
Mechanika ? swapy - modyfikacje - zawieszenia i silników - oraz naprawy bieżące i główne
Nie tylko BMW 602-75-20-18
Awatar użytkownika
slawo
Turbo-Team
Posty: 81
Rejestracja: 30 paź 2009, o 17:39
Imię: Slawo
lokalizacja: Wałcz / Londyn

Re: BMW E30 325e --> 345it

Post autor: slawo »

Auto juz mniej wiecej ogarniete!!!
po kilku mniejszych i wiekszych problemach jezdzi...

z tego miejsca wielkie poedziekowania dla Michala Maleckiego oraz taty!!! za pomoc, za ogarniecie auta, za strojenie!!
Naprawde polecam ! bardzo polecam i jeszcze raz bardzo bardzo dziekuje

Pompujemy teraz mocne 0.5 bara i tata Michala mial juz okazje podobno do kill'a podczas strojenia ;)
moze uda sie ukrecic jakis film, dopiero uporalem sie z chlodzeniem (oby na dobre)

Jesli ktos chce stroic auto - Michal ogrania wszytsko przedobrze!!!
1/4 mili z BMW jest jak łowienie ryb z dziwką...jest fajnie,ale nie po to ją masz!

- bmw e30 335 turbo - stage 1- 0.6 bara ,tune up by Maleckis
Blacha
Forumowicz
Posty: 763
Rejestracja: 25 maja 2010, o 09:47
Imię: Karol
lokalizacja: Dolnośląskie

Re: BMW E30 325e --> 345it

Post autor: Blacha »

Bardzo wyczekiwałem tego projektu gdyż jestem fanem i E30 i M30b35... pierwszy mod jakiego dokonałem to połączenie jednego i drugiego więc został wielki sentyment, tymbardziej trzymałem kciuki za ten projekt. Załamka jak dla mnie post kilka pozycji wyżej, lekki fuck-up to mało powiedziane ale najważniejsze że się nie poddałeś co mnie osobiście cieszy. Poprzedni silnik został sprzedany więc rozumiem że w jego miejsce pojawił się jego odpowiedznik. Można wiedzieć w jakiej specyfikacji? Po remoncie, nie wymagał, odprężony, jaki itp ?

Powodzenia i oby już bez przykrych przygód
Awatar użytkownika
sierRKA
Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 25 paź 2009, o 19:59
Imię: Sławek
lokalizacja: Grudziądz

Re: BMW E30 325e --> 345it

Post autor: sierRKA »

slawo pisze:


Jesli ktos chce stroic auto - Michal ogrania wszytsko przedobrze!!!
widze, że grono zadowolonych ludzi wyjeżdzających od Michała się powiększa, gratuluje ukończenia projektu i zadowolenia życzę.
pozdrawiam
"sierRKArs"-używane części samochodowe wszystkich marek. tel. 691-211-616
SUPERCHARGER JUZ POMPUJE
Awatar użytkownika
slawo
Turbo-Team
Posty: 81
Rejestracja: 30 paź 2009, o 17:39
Imię: Slawo
lokalizacja: Wałcz / Londyn

Re: BMW E30 325e --> 345it

Post autor: slawo »

Blacha pisze:Bardzo wyczekiwałem tego projektu gdyż jestem fanem i E30 i M30b35... pierwszy mod jakiego dokonałem to połączenie jednego i drugiego więc został wielki sentyment, tymbardziej trzymałem kciuki za ten projekt. Załamka jak dla mnie post kilka pozycji wyżej, lekki fuck-up to mało powiedziane ale najważniejsze że się nie poddałeś co mnie osobiście cieszy. Poprzedni silnik został sprzedany więc rozumiem że w jego miejsce pojawił się jego odpowiedznik. Można wiedzieć w jakiej specyfikacji? Po remoncie, nie wymagał, odprężony, jaki itp ?

Powodzenia i oby już bez przykrych przygód
silnik po fuck'upie dostal tylko druga glowice, bo tamta juz po spalnowaniu byla by lipna.

Specyfikacja obecna to w skrocie:
- silnik m30b35 seria, na ori uszczelce bmw stopien sprezenia seria , okolo 9.2:1
- kolektor ssac z przeriobiona przepustnica na druga strone
- wiazka silnika m30b35 bez eml (motrinik 1.3) w raz z komputerem
- sterowanie ecumaster det 2
- wtryski (niestety nie pamietam) 380-400
- przeplywka nissan q35
- kolektor wydechowy m102/m106
- turbo KKK K27
- westgate ori m102/m106
- wydech przelot 2.75 cala
- spiek i docisk by radzikowski

to tak w skrocie, oczywiescie strojenie by Michal Malecki!

-
1/4 mili z BMW jest jak łowienie ryb z dziwką...jest fajnie,ale nie po to ją masz!

- bmw e30 335 turbo - stage 1- 0.6 bara ,tune up by Maleckis
Awatar użytkownika
slawo
Turbo-Team
Posty: 81
Rejestracja: 30 paź 2009, o 17:39
Imię: Slawo
lokalizacja: Wałcz / Londyn

Re: BMW E30 325e --> 345it

Post autor: slawo »

sierRKA pisze:
slawo pisze:


Jesli ktos chce stroic auto - Michal ogrania wszytsko przedobrze!!!
widze, że grono zadowolonych ludzi wyjeżdzających od Michała się powiększa, gratuluje ukończenia projektu i zadowolenia życzę.
pozdrawiam
Nawet bardzo zadowolonych!! ja kazdemu polecam! i polecal bede!!! profi podjescie i pomocna dlon!!!
1/4 mili z BMW jest jak łowienie ryb z dziwką...jest fajnie,ale nie po to ją masz!

- bmw e30 335 turbo - stage 1- 0.6 bara ,tune up by Maleckis
Awatar użytkownika
sierRKA
Forumowicz
Posty: 474
Rejestracja: 25 paź 2009, o 19:59
Imię: Sławek
lokalizacja: Grudziądz

Re: BMW E30 325e --> 345it

Post autor: sierRKA »

slawo pisze:
sierRKA pisze:
slawo pisze:


Jesli ktos chce stroic auto - Michal ogrania wszytsko przedobrze!!!
widze, że grono zadowolonych ludzi wyjeżdzających od Michała się powiększa, gratuluje ukończenia projektu i zadowolenia życzę.
pozdrawiam
Nawet bardzo zadowolonych!! ja kazdemu polecam! i polecal bede!!! profi podjescie i pomocna dlon!!!
+1 ja też mega zadowolony.
"sierRKArs"-używane części samochodowe wszystkich marek. tel. 691-211-616
SUPERCHARGER JUZ POMPUJE
Awatar użytkownika
slawo
Turbo-Team
Posty: 81
Rejestracja: 30 paź 2009, o 17:39
Imię: Slawo
lokalizacja: Wałcz / Londyn

Re: BMW E30 325e --> 345it

Post autor: slawo »

ktorki filmik, sorki za jakosc, 4/5 mozliwosci auta w tej chwili

http://www.youtube.com/watch?v=HwN_N5LH ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;
1/4 mili z BMW jest jak łowienie ryb z dziwką...jest fajnie,ale nie po to ją masz!

- bmw e30 335 turbo - stage 1- 0.6 bara ,tune up by Maleckis
Awatar użytkownika
slawo
Turbo-Team
Posty: 81
Rejestracja: 30 paź 2009, o 17:39
Imię: Slawo
lokalizacja: Wałcz / Londyn

Re: BMW E30 325e --> 345it

Post autor: slawo »

krotki filmik jak zwykle slabej jakosci nakrecony na szybko, podczas krotkiej wizyty w Polsce na swieta...

http://youtu.be/brC5G_EiyeU?hd=1" onclick="window.open(this.href);return false;

pozdro
1/4 mili z BMW jest jak łowienie ryb z dziwką...jest fajnie,ale nie po to ją masz!

- bmw e30 335 turbo - stage 1- 0.6 bara ,tune up by Maleckis
ODPOWIEDZ